Spotify w Polsce? Nie ma tego w planach…

Wielu internautów w Polsce zastanawia się nad tym, kiedy w końcu w Polsce dostępny będzie Spotfiy. W związku z pojawiającymi się plotkami, jakoby miało to nastąpić w najbliższej przyszłości, Grzegorz Marczak z serwisu Antyweb.pl postanowił zasięgnąć informacji u źródła. Oto odpowiedź jaką otrzymał:

Spotify’s long term aim is to be available in every country. We know just how passionate Polish music fans are but we don’t have any immediate plans to launch there. As soon as this changes and when we have further details of Spotify’s expansion into new territories we’ll be sure to get in touch.

Czyli nic dobrego. Dla twórców Spotify Polska jest pewnie na liście priorytetów gdzieś razem z Serbią, Ukrainą i Gruzją i pewnie tylko jakiś duży sukces projektu tego typu (Deezer?) może przekonać Szwedów, że warto wejść na nasz rynek.

(Oczywiście nie ma się co też podniecać tym, że ludzie w Spotify uważają polskich słuchaczy naprawdę za wyjątkowo pasjonujących się muzyką, bo taki tekst to najzwyklejszy gotowiec.)

Reklamy
Spotify w Polsce? Nie ma tego w planach…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s