Until AM – Zestaw dla DJ w wersji online

Trafiłem dziś na Until AM – sympatyczną stronę, która pozwala przez chwilę pobyć didżejem. Są dwa decki, mikser oraz kilka prostych efektów. Można grać z kawałków zamieszczonych na soundcloud albo importować nagrania z własnego dysku.

Oczywiście od aplikacji uruchamianej w przeglądarce nie można wymagać zbyt wiele, ale jeśli już kiedykolwiek korzystało się z programów do miksowania mp3 takich jak Traktor czy MixVibes, to takie Until AM można traktować jedynie jako ciekawostkę.

Do pełni dobrej zabawy brakuje bowiem zliczania BPM czy delikatnego przyspieszania i zwalniania utworu (pomaga „zgrywać” ze sobą nagrania). Dla początkujących są to podstawowe narzędzia a to raczej do takich użytkowników kierowana jest ta strona.

Ale nie ma co marudzić. Jeśli nigdy nie mieliście styczności z miksowaniem nagrań, to na dobry początek proponuje popróbować z gatunkami łatwiejszymi do miksowania (house, minimal). W każdym razie strona potrafi dostarczyć kilku minut dobrej zabawy i trzeba traktować ją jako prognostyk tego, że za jakiś czas w przeglądarce będzie można miksować tak zaawansowanymi programami jak Traktor czy MixVibes.

Reklamy
Until AM – Zestaw dla DJ w wersji online

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s