Ile kosztuje subskrypcja w Deezer?

Wszyscy, którzy korzystają w Polsce z Deezera od kiedy tylko usługa zaczęła być u nas aktywna, mają jeszcze kilka dni, aby skończyła się im  darmowa subskrypcja. Przy założeniu konta każdy bowiem otrzymał za darmo 15-dniowy dostęp do najbardziej wypasionej wersji premium+. Co jednak zrobić, kiedy darmowy dostęp się skończy? Ile kosztują poszczególne wersje dostępu?

Premium+ w Polsce kosztuje 29,99 zł. Jak już wspomniałem, jest to ta wersja, z której teraz korzystają jeszcze wszyscy w Polsce. Wersja niższa – Premium – kosztować ma 14,99 zł. Od Premium+ różni się przede wszystkim tym, że nie ma opcji mobilnego dostępu z telefonów komórkowych, tabletów, itp, no i trzeba przyznać, że w epoce technologii mobilnych jest to różnica zasadnicza i znacząca.

Wersja darmowa pozwala na odsłuchiwanie tylko 30-sekundowych fragmentów utworów, łącznie przez nie więcej niż 5 godzin miesięcznie. Dodatkowo emituje reklamy i – prawdę powiedziawszy – nie widzę żadnego sensu w korzystaniu z Deezera w tej wersji.

Mojego gustu muzycznego Deezer nie zaspakaja, także nie mam zamiaru wykupować żadnej z subskrypcji. Pozostało mi jeszcze kilka dni korzystania z darmowego Premium+ a potem kilka lat czekania na kolejne usługi tego typu w Polsce.

Reklamy
Ile kosztuje subskrypcja w Deezer?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s