Rolling.fm znowu działa

O proszę, jaka niespodzianka. Rolling.fm znowu działa. Żeby uciąć porównania do Turntable.fm (nie da się), twórcy dodali kilka całkiem fajnych opcji. Po pierwsze oprócz listy pokojów pojawiła się zakładka Rolling Faces, dzięki której można sobie obejrzeć zdjęcia wybranych ludzi przesiadujących w pokojach. Ta funkcja chyba ma na celu poszerzanie horyzontów muzycznych, no bo co z tego, że lubi się rocka, skoro akurat widać, że najładniejsze dziewczyny siedzą w pokoju z dubstepem? Sprawdźmy więc, co to ten dubstep. Co ciekawe, mimo, że strona nie działała przez jakiś czas, to po ponownym zalogowaniu mam zapisane w swojej bazie wszystkie utwory, które do tej pory uploadowałem, aby zagrać je ludziom. Pojawiły się także nowe lokalizacje: inaczej wygląda sala klubowa (na screenie), jest stara impreza w toaletach (po co?) oraz nowe miejsce – impreza na dachu.

Kolejną nowością jest możliwość nie tylko transmisji muzyki, lecz także obrazu z kamerki. Nie do końca rozumiem, czemu ma to służyć, ale może jedynym powodem wprowadzenia tej funkcji była chęć odróżnienia się od turntable.fm.

Cały czas zapominam, aby przetestować rolling.fm w godzinach, kiedy może korzystać z niego więcej osób z USA, bo o 15:00 naszego czasu w najliczniejszym pokoju jest 9 osób.

W nowej odsłonie serwisu zdecydowanie postawiono na poznawanie ludzi.  Do tej pory, po najechaniu na awatary użytkowników, pojawiały się jedynie małe fotki. Teraz można w osobnej zakładce obejrzeć większe zdjęcia wszystkich osób, które przebywają w pokoju. Moim zdaniem zmiany poszły w dobrym kierunku, ale co z tego, skoro pewnie mało kto to odnotował. Google nie znajduje nic dla frazy rolling fm is back, a większość wyników dotyczących serwisu odnosi się jedynie do tego, że jest to kalka turntable.fm.

Nam jednak w Polsce pozostaje jedynie pobawić się rolling.fm, które w przeciwieństwie do turntable.fm jest u nas dostępne.

Reklamy
Rolling.fm znowu działa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s