Odświeżony Mixcloud wygląda dużo lepiej!

Mixcloud postanowił pójść wytyczoną przez gigantów sieci ścieżką i odświeżył wygląd serwisu, dostosowując go do realiów 2014 roku. Pojawiła się jedna nowa funkcja – możliwość dodawania miksów do kolejki, co, zdaniem twórców, ma się jeszcze bardziej przyczynić do tego, że Mixcloud będzie doskonałym zamiennikiem radia. Wystarczy bowiem kilka kliknięć, aby ustawić sobie muzykę na kilka godzin (średnia długość pliku w Mixcloud to 40 minut).

Mixcloud chce uwypuklić to, czym różni się od Soundclouda. Ten drugi serwis jest już chyba nie do prześcignięcia jeśli chodzi o hostowanie pojedynczych utworów (nie wliczam tutaj YouTube, który nie jest tylko muzyczny). Mixcloud zatem promuje się, jako najpopularniejszy serwis do hostowania długich plików audio (miksów, audycji, podcastów). Liczba 10 milionów użytkowników miesięcznie robi co prawda całkiem dobre wrażenie, ale to chyba wciąż mało, aby można było mówić o sukcesie.

Właściciele serwisu postanowili go więc odświeżyć jego wygląd. Nowy Mixcloud wygląda fajnie i nowy design na pewno okaże się dobrym posunięciem także pod względem marketingowym. Teraz bowiem dużo łatwiej wykorzystywać Mixcloud do promowania różnych marek poprzez muzykę.

Mi zmiany się podobają i mam nadzieję, że przyczynią się do rozwoju serwisu, za który od dawna trzymam kciuki.

Przy okazji zapraszam na mój mixcloudowy profil.

Źródło: Mixcloud

Reklamy
Odświeżony Mixcloud wygląda dużo lepiej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s