Tinie Tempah Rap Demonstation App – droga, którą powinni podążać wszyscy muzycy

Brytyjski raper Tinie Tempah wypuścił dla swoim fanów mobilną aplikację Rap Demonstration. Piszę o tym, ponieważ jestem zdania, że jest to kierunek, w którym, chcąc nie chcąc będzie musiała w najbliższej przyszłości podążać branża. O coraz większym użyciu Internetu w urządzeniach mobilnych nie muszę chyba nikomu pisać, podobnie jak o coraz większym wykorzystaniu smartfonów do słuchania muzyki.

Aplikacje artystów mogą w jednym miejscu gromadzić wszystkie informacje na ich temat. Nie trzeba byłoby, tak jak jest to obecnie, śledzić swojego idola na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy gdziekolwiek indziej. Jedna apka mogłaby załatwić to wszystko. Ustawiasz sobie, jakie powiadomienia chcesz otrzymywać, żeby nie było problemu ze zbytnim spamowaniem i wszyscy byliby szczęśliwi. Słuchacze mieliby pewność, że nic ich nie omija (jak np. w przypadku postów na Facebooku, które nie docierają do wszystkich fanów) a artyści zyskaliby potężne narzędzie wspomagające sprzedaż.

Oprócz walorów informacyjnych, aplikacji mogłyby dostarczać po prostu zabawy i tak jest w przypadku Rap Demonstration. Pomysł na tę apkę jest bardzo prosty. Ilekroć słuchasz na swoim telefonie kawałków z nowej płyty rapera zatytułowanej Demonstration, Tinie na ekranie Twojego iPhone’a (nie ma wersji na Androida) rapuje je specjalnie dla Ciebie. Aplikacja jest darmowa i utrzymano ją w biało-czarno-czerwonej kolorystyce nawiązującej do wszystkich działań mających związek z nową płytą Brytyjczyka.

Reklamy
Tinie Tempah Rap Demonstation App – droga, którą powinni podążać wszyscy muzycy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s