Deezer za darmo na urządzeniach mobilnych!

To musiało nastąpić. 4 miesiące po tym, jak Spotify udostępnił darmowy dostęp do swojej aplikacji także na urządzeniach mobilnych, dzisiaj na podobny krok zdecydował się Deezer.

O tym, jakie nowe funkcje pojawiają się w mobilnym Deezerze nie będę się rozpisywał, bo szybciej i łatwiej obejrzeć po prostu minutowy film, na którym są zaprezentowane niż pisać o tym 6 akapitów – prawda koledzy z blogów technologicznych?

Ja cały czas czekam na to, kiedy Deezer poprawi wygląd wersji przeglądarkowej, bo nowe Spotify, o ile wcześniej nie powalało designem, tak teraz prezentuje się zdecydowanie lepiej od Deezera.

Jako Music Programmer dostrzegam też spore pole do poprawy w dobieraniu muzyki do preferencji użytkownika. W moich polecanych pojawiło się kilka tytułów, po które raczej z własnej nieprzymuszonej woli bym nie sięgnął, ale muszę także przyznać, że kilka typów zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie.

Dziwi też adnotacja przy niektórych płytach jakoby były nowe. Rozumiem, że pewnie niedawno trafiły do bazy Deezera, ale czerwony napis NOWY ALBUM przy płycie z 2005 roku wygląda niezbyt profesjonalnie.

Reklamy
Deezer za darmo na urządzeniach mobilnych!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s